Yönetim Sistemleri
Eğitim Programlarının.
Öğrenim Merkezi.
Eğitimlere Katılan Katılımcıların %94'ü TSC'yi Öneriyor.
2021 Uzaktan Eğitim Programları

Kalitemiz Tescilli.

TSC Türkak’dan Akredite Bir Kuruluştur. Türkiye’nin bir çok ilinde eğitim faaliyetleri yapmış aynı zamanda 16 Yıldır Bir çok kurumsal firmaya danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermiş vermeye devam etmektedir.

Eğitim Memnuniyet Sonuçlarına Göre Eğitim Programlarımıza Katılanların %94’ü TSC’yi Tavsiye Ediyor.

Covid-19 Salgını Nedeniyle Örgün Eğitim – Öğretim Faaliyetlerini ; Uzaktan Eğitim Programlarına Dönüştürdüğümüzü bildirmek isteriz. Uzaktan Eğitimler Hakkında Bilgi Almak için Buraya Tıklayınız

TSC Kariyer Enstitüsü 16 Yıldır Yönetim Sistemleri Alanlarında Danışmanlıklar Vermektedir. Türkiye’nin bir çok üniversitesi ile birlikte ortak etkinlikler yapmakta ve yapmaya devam etmektedir. Ayrıca ülkemizde bulunun uluslararası kurumsal markalara eğitim ve danışmanlıklar vermektedir.

İnsanlar / kuruluşlar ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmette hep daha iyisini talep ediyorlar; daha kaliteli, daha fonksiyonlu, daha hatasız, daha kısa sürede, daha yenilikçi. Ve insanlar / kuruluşlar beklentilerini yükseltirken, aynı zamanda da daha az ücret ödemek istiyorlar. 
     
Kuruluşlar, insanların (müşterilerinin) artan bu beklentilerini karşılamaya (etkinlik) çalışırken aynı zamanda da yaşamlarını sürdürebilecek bir kar elde etmek için kaynaklarını rasyonel kullanmaya (verimlilik) çaba harcıyorlar. Bu çabaların organize ve sistematik olabilmesi için de kuruluşlarına yönetim sistemleri (Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Yalın Üretim Sistemi gibi) kuruyorlar. 
Kuruluşlar personel temininde; mesleki bilgi, yabancı dil, bilgisayar bilgisi gibi nitelikleri artık temel nitelik kabul ediyor ve daha fazla nitelik bekliyorlar. Talep ettikleri niteliklerin başında ise yönetim sistemleri konusundaki yetkinlik gelmektedir. Ve bu yetkinliğe sahip kişiler işe başvururken diğer kişilere göre daha avantajlı duruma geçiyorlar. 

Üniversitelerin Ön Lisans ve Lisans Bölümü Öğrencileri ( Hazırlık Sınfı Kabul Edilmemektedir. ) ve Mezunları Programlara Katılabilirler.

Eğitim programlarımıza başvurular sadece Online Olarak alınmaktadır. Başvuru yapmak için Bu Link’e Tıklamanız Yeterlidir

Kurumsal Referanslar.

TSC olarak Danışmanlık ve Eğitim Verdiğimiz Kurumları İnceleyebilirsiniz. Dilerseniz Bu Link’e Tıklayarak Tüm Referanslarımızı Görebilirsiniz

2020-2021 Eğitim Dönemi

Pandemi Döneminde Uzaktan Eğitim Programlarımıza Katılabilirsiniz , Kariyerinize Doping Yapacak Programlarımızı İnceleyin

  • +90 539 651 78 40
    +90 544 903 03 14
  • Altınşehir Mah. 204. Sok. No:20 Nilüfer / BURSA
  • Pzt-Cum : 10.00 –18 :00
    Hafta Sonu : Kapalı
Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.