how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

TSC Yönetim Sistemleri Akademisi’nin 15-16 mart tarihli GMP / GLP / ISO 17025 Isparta eğitimlerini tesadüf eseri internette gördüm ve daha önce eğitimlerine katılmış arkadaşımın yoğun tavsiyesi üzerine de başvurdum. Okuduğum bölüm gereği verilecek eğitimler benim için ayrıca önemliydi. Gerek eğitmeniniz gerekse yapılan organizasyon çok iyiydi. Sadece eğitimde ayarlanan salon biraz basıktı ancak bunun tölere edilebilir bir faktör olduğunu düşünüyorum. Özellikle eğitmeninizin bizlere ek olarak CV konusunda vermiş olduğu önemli bilgilerin işime çok fazla yaradığını söylemeliyim. TSC akademiden Isparta’da verilecek eğitim sayılarını arttırmasını istiyorum. ISO eğitimleri, OHSAS, BRC gibi eğitimlerinizi ayarlarken ISPARTA’yı da unutmayınız 🙂 Herşey için teşekkür ederim.

Esra U.
, Süleyman Demirel Üniversitesi

Online Randevu Sistemine Hakkında Bilgilendirme

Değerli Katılımcılarımız Yoğunluk Durumuna Göre Müsaitlikler Takvimde Yer Almaktadır.Size Ulaşmamızı İstediğiniz Bir Zaman Diliminde Randevu Alarak Eğitim Danışmanlarımızın Sizlerle İletişime Geçmesini Sağlayabilirsiniz.

Önemli Duyuru : Lütfen web sitesinde olan  ( program akışı & eğitim tarihleri  & sertifika isimleri  ) gibi bilgileri randevu almadan önce inceleyiniz. Eğitim danışmanlarımızın tüm eğitim içeriğini anlatması mümkün değildir. Bu nedenle katılmak istediğiniz programları inceleyerek aklınıza takılan konular için randevu almanızı önemle rica ederiz.

Randevu Al

[booked-calendar]

Eğitim Programlarına Başvuru Yapmak İster Misin ?

Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.